Převoz klientů ZP MV ČR zabezpečujeme prostřednictvím železničních drah ČR. Vzhledem k rozdílné organizaci vlakové dopravy, je důležité ze strany klientu ZPMVČR, aby po obdržení propozic od CK JMG SKI TRAVEL, obratem výlučně prostřednictvím mailu: pobytylop@gmail.com, potvrdili CK nástupní místo. Nejlepší je, udělat tak do konce dubna a pro oboustrannou kontrolu také při potvrzování přijetí propozic. Pomůže to lepší organizaci.


Další důležité informace ohledně dopravy tzn. celá organizace dopravy jako nástupní místa, jména delegátů na nádražích, časy odchodů a příchodů vlaků vzhledem k rozsahu budou upřesněna konkrétně ke každému turnusu v propozicích, které zašleme v optimální době před začátkem „ LOP“ .


Pro Vaši informaci ( najdete si to i v propozicích):


  • Využili jsme přepravy vlaky pendolino, pro cestu do Tater je to vlak SC 241 odjezd z Prahy 7,10 a příjezd do Štrby 13,02, pro cestu zpět pak vlak SC 240 odjezd ze Štrby v 16,26 a příjezd do Prahy 22,20

  • oficiální nástupní místa se zástupcem CK JMG SKI TRAVEL jsou PRAHA a OLOMOUC

  • cesta ze Štrby na Štrbské Pleso je zabezpečená zubačkou, hotel Toliar se nachází přímo u nádraží a do hotela FIS zabezpečíme ze stanice Štrbské Pleso odvoz v průběhu celé cesty Praha – Štrba bude ve vlaku nepřetržitě přítomen zdravotník a delegáti CK JMG, jména a kontaktní čísla na zmíněné osoby uvedeme v propozicích


cestovní pojištěni je plně záležitosti Vaši pojišťovny ZP MV ČR a garantuje Vám jako doprovodním osobám i Vašim dětem kryti v průběhu celého Vašeho pobytu počínajíc nástupem na vlak, to znamená že jako klienti ZP MV ČR a účastníci léčebně ozdravného pobytu další cestovní pojištěni.